İşinize Yarayacak Scriptler ve İndirme Linkleri

Forumlar Blogcular WordPress İşinize Yarayacak Scriptler ve İndirme Linkleri

 • Bu konu boş.
 • Gönderi
  Orcun
  Moderatör
  TR
  Yeni bir atılım yaparak bir web sitesi açmaya karar verdiniz ancak aradığınız scripti bulamamış olabilirsiniz. Günümüzde doların da artmasıyla script fiyatları oldukça uçtu malum. Bu yazıda 5 script ve indirme linkini vereceğim ancak ihtiyacınız olan bir script varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

  VARİENT V1.8 HABER SCRİPTİ – PHP SCRİPT

  Varient News Script ile kendi haber sitelerinizi birkaç dakika içerisinde kolayca oluşturabilirsiniz. Temiz kodlanmış ve duyarlı bir altyapıya sahiptir. Bu nedenle bütün mobil ve akıllı cihazlarda sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Admin panelli, çok yazarlı bir sistemdir. Otomatik pilot sayesinde birçok RSS olan haber sitesinden otomatik veri çekebilirsiniz. Admin panelli haber scripti olarak sizlere önerebileceğim en iyi tasarımlardan birisidir.

  İNDİR

  ONNO – HABER & MAGAZİN SCRİPTİ

  ONNO Haber ve Magazin Scripti ile haber sitesi oluşturarak güncel haberleri site ziyaretçilerinizle paylaşabilirsiniz. En iyi haber scriptleri arasında gösterebileceğim harika bir tasarımdır. Laravel altyapı ile yapılan bu script ile kolayca reklam yönetimi yapabilirsiniz.

  İNDİR

  MOFLİX V.1.0.5 FİLM SİTESİ – PHP SCRİPT

  Herhangi bir kodlama bilgisine sahip olmadan kolay bir şekilde kurulum yapabilirsiniz. MoFlix film scripti indirerek sizlerde kendinize özel bir film izleme sitesi kurabilirsiniz. Admin panelli sistemin yönetimi son derece basittir. SEO Dostu tasarımı, gelişmiş arama, inceleme ve puanlama sistemi, reklam yönetimi ile açık kaynak kodlu bir yapıya sahiptir.

  İNDİR

  Social Match Pro Script , Tinder benzeri scriptler arasında arkadaşlık scriptlerinin en başta gelenidir. Premium olan ve çok yakın zamanda güncellenen bu scripti sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  İNDİR

  Eğer Ücretsiz SMM Panel Linki İsterseniz Yorumdan veya PM’den İletişime Geçebilirsiniz. Ayrıca daha fazla Ücretsiz Script İndirme linki yakın zamanda eklenecektir. İyi Forumlar.

  Daha fazlası için: Odeha Blog

  0
  0
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.