Hurdacı

Forumlar Çevre Hurdacı

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 1 yıl 7 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
 • Gönderi
  Anonim
  Pasif
  İstanbul hurdacı denildiğinde akla ilk gelen hurdacılardan biri Hurda Hurdacı’dır. Tüm metal hurdalarınızı değerinin üzerinde bir fiyatla satılan almaktayız. Kullandığımız bıçak, pense, gibi çeşitli ürünler nikel hurdalardan yapılmaktadır. Evlerde kullanılan bu ürünlerin vaz geçilmez maddesi ısıya karşı dayanıklı elmasıdır. Elinizdeki ürünler nikel hurdaya dönüştüğünde en doğru adres İstanbul hurdacılık firmamızdır. Aldığımız hurdalar depolarımızda ayırt edilerek geri dönüşüm için hazırlanmaktadır. Dileriz firmamızın web sitesindeki formu doldurarak sizlere dönüş yapmamızı talep edebilirsiniz. Bu şekilde sizlerle en kısa sürede dönüş yapılarak hizmet verecektir.

  İstanbul hurdacı firmamız bütün hurdalarınızı almakla birlikte kırk Ambar hurdasını da sizlerin hizmetine sunmaktadır. Peki, kırk Ambar nedir ne amaçla kullanılır sorusunun cevabini firmamızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul hurdacılık firmamız her daim arayarak yardım alabilirsiniz. Kırk Ambar bakır hurdası yanmış bir bakir olup üzeri plastik kablo olan çoğu ürünü kapsamaktadır. Firmamızın tecrübeli çalışanlar tarafından kablolar eritilerek içerisindeki bakır çıkarmaktadır. Bakır hurdalar yanmış bakir hurdalara göre daha yüksek fiyattan alınmaktadır. Doğamızın korunması için firmamızı arayarak geri dönüşüm için yardımcı olabilirsiniz.

  Kızı hurdası birkaç karışımı içerisinde bandıran bir türdür. Elmas ve karbür gibi çok değerli malzemelere kıyaslanacak kadar değerli bir hurda çeşididir. Hurda Hurdacı Firmamız kızın kurdunun değerli olmasından dolayı yüksek fiyattan siz değerli satıcılardan satın almaktadır. Almış oldu kızıl hurdaları geri dönüşüm için değerlendirmektedir. Bu sayede de ekonomiye katkıda bulunmaktadır. Hurda Hurdacı web sitemizi arayarak yardım alabilirsiniz.

  Talaş hurdası gelişen sanayi ile oldukça fazladır. Hurdacı firmamız Hurda Hurdacı bu konuda gelişen teknolojiyle titizlikle talaş hurdasını ayırt etmektedir. Yıllardır bulunduğumuz bölgedeki hurdaları satın alarak kendini büyütmüştür. Demir talaşı, bakır talaşı gibi birbirinden farkı talaş hurdası almaktadır. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Hurdacı Firmamız Hurda Hurdacı 7/24 hizmet vermektedir.

  Hurdacı sitemize http://www.hurdahurdaci.com web sitesi üzerinden ulaşım sağlanabilir. Hem telefonlardan hem de iletişim formlarından irtibat kurulabilir. Hurdacı telefonuna ulaşmak isteyenler Hurda Hurdacı web sitemize bakabilir. Günün her saatinde Hurda Hurdacı ile iletişime geçebilirsiniz.

  0
  0

Etiket: 

 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.