Hearts of Iron IV

Forumlar Video Oyunları Hearts of Iron IV

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 2 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
 • Gönderi
  Anonim
  Pasif
  Hearts of Iron IV Paradox Development Studio tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayımlanan strateji oyunu. Hearts of Iron III’ün devam oyunudur, diğer Hearts of Iron serisi oyunları gibi II. Dünya Savaşı’na odaklanır. Oyuncular 1936 ve 1939 olmak üzere iki başlangıç tarihinden birini seçip ülkeleriyle savaşta zafer almaya çalışabilir.

  Oyun 2014 Ocak ayında duyuruldu. 2015 senesinin ilk çeyreğinde çıkması planlanıyordu ancak sonradan 2015’in ikinci çeyreğine ertelendi. Johan Andersson oyunun istenilen seviyede olmadığını belirtip daha ileri bir tarihte çıkacağını açıkladı. 15 Mart 2016’da oyunun 6 Haziran tarihinde çıkacağı duyuruldu ve o tarihte çıktı.

  Eklentiler
  Together for Victory: Hearts of Iron IV’ün ilk büyük eklentisi Together for Victory, Britanya İmparatorluğu dahilindeki dominyonlara ve kolonilere odaklanıyor.
  Death or Dishonor: Death or Dishonor, Sovyetler Birliği ve Nazi Almanyası’ın içinde bulunduğu ihtiras düellosunun arasında kalakalmış Avrupa devletlerini konu alıyor.
  Waking the Tiger: Hearts of Iron IV’ün üçüncü büyük eklentisi olan Waking the Tiger, İkinci Dünya Savaşı’nın ilk cephesi olan Çin’e odaklanıyor.
  Man the Guns: Hearts of Iron IV için PDXCON 2018’de duyurulan Man the Guns eklentisi oyunun denizcilik yönüne odaklanıyor.
  La Résistance: Çoğunlukla casusluk ve işgal mekaniklerini geliştirmeye odaklanıyor. İşgal ve direniş tamamen yeniden işlenirken, istihbarat büyük ölçüde genişletildi. Genişleme aynı zamanda Fransa için yenilenmiş bir odak ağacı (Hem Özgür hem de Vichy), Portekiz için yeni bir odak ağacı ve İspanya İç Savaşı’nın farklı tarafları için biri Milliyetçiler ve biri Cumhuriyetçiler için olmak üzere iki odak ağacı içeriyor. Aynı zamanda iç savaşın çok daha büyük bir çatışmaya dönüşmesine izin veriyor.
  Battle for the Bosporus: Battle for the Bosporus Türkiye, Bulgaristan ve Yunanistan’a içerik ekleyen bir eklentidir.

  1
  0
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.