Blacklist

Forumlar Tv & Filmler Blacklist

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 2 yıl 2 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
 • Gönderi
  Anonim
  Pasif
  The Blacklist galası 23 Eylül 2013’te yapılmış olan bir Amerikan suç dizisidir. Dizi eski harbiyeli günümüzün yüksek profilli suçlusu Raymond “Red”Reddington’un kendini gönüllü olarak FBI’ya teslim etmesini anlatır. Yasal dokunulmazlık karşılığında listedeki azılı suçluların organizasyonunu FBI’a anlatmaktadır. Ancak çaylak FBI profilcisi Elizabeth Keen’le çalışmak için ısrar etmektedir.

  Dizide ayrıca Diego Klattenhoff, Ryan Eggold ve Harry Lennix yer alıyor . Pilot bölüm Jon Bokenkamp tarafından yazılmış Joe Carnahan tarafından yönetilmiştir.Dizinin yapımcıları arasında Sony Pictures Television, Universal Television ve Davis Entertainment için Bokenkamp, John Eisendrath ve John Davis yer alıyor .

  Her sezon olumlu eleştiriler aldı, birçok eleştirmen özellikle Spader’in performansını övdü.

  Oyuncular ve karakterler
  James Spader (Raymond “Red” Reddington) olarak:Usta suçlu FBI muhbirine dönmüş sonrasında Elizabeth Keen’in biyolojik babası olduğunu açıklamıştır ancak sezon 5 ve 6 da gerçek Reddington’u öldürüp kemiklerini bavula koyan bir sahtekar olduğu anlaşılmıştır.
  Megan Boone (Elizabeth “Liz” Keen) olarak:Keen özel ajan ve profilci olarak FBI’da Harold Cooper’ın ekibinde çalışmaktadır.
  Diego Klattenhoff (Donald Ressler) olarak:Harold Cooper’ın ekibinde çalışan bir özel ajandır.
  Ryan Eggold (Tom Keen) olarak:Doğum adı Christopher Hargrave olup evlat edinilmesinden sonra Jacob Phepls ismini almıştır.Gizli görevlerde çalışmıştır ve Liz’in kocasıdır.
  Harry Lennix (Harold Cooper) olarak:FBI anti terörizm bölümünde müdür yardımcısıdır.Reddington’u kara listedeki kişileri durdurmak için kullanmaktadır.
  Amir Arison (Aram Mojtabai) olarak:Harold Cooper’ın ekibinde siber uzmandır.
  Mozhan Marnò (Samar Navabi) olarak:FBI’da Harold Cooper’ın ekibinde çalışan bir Mossad ajanıdır.

  1
  0

Etiket: 

 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.