2021 ‘de Alınabilecek Fiyat Performans Kaskları

Forumlar Motorlu Araçlar Dünyası Motosiklet Dünyası 2021 ‘de Alınabilecek Fiyat Performans Kaskları

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 2 yıl 2 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
 • Gönderi
  Anonim
  Pasif
  Doların da artmasıyla ülkemizde kask fiyatları da oldukça yükseldi. Ancak hala bazı firmalar fiyatına göre oldukça kaliteli ürünler üretmeye devam ediyor.

  2021 Ucuz Kasklar

  1-Axxis Draken

  Hem fiyat hem kalite olarak 500 TL bandında en iyi kasklardan biri olan, MT markasının alt markası Axxis’in ürettiği Draken, DOT  ve ECE belgelerine sahip bir kasktır.

  Polikarbondan üretilen dış kabuğa sahip bu kaskta aynı zamanda pinlock kullanımına hazır siyah vizör bulunmakta. Ayrıca bu fiyat bandında çok bulunmayan bir özellik olan çene rüzgar perdesi de bu kaskta mevcut.

  2- LS2 FF353 (Rapid)

  İspanyol markası olan LS2, kasklarının fiyatlarının uygunluğuyla meşhur bir marka. 500 TL bandında alınabilecek kasklardan olan LS2 FF353, ülkemizde sıkça tercih edilen fiyat performans kaskları arasındadır. Bu kask ECE ve DOT sertifikalarına sahiptir.

  Polikarbon dış kabuğa sahip olan bu kaskta pinlock kullanımına uygun şeffaf vizör bulunmaktadır.

  3- LS2 FF390 Split

  Uygun fiyatlı kasklara bakarken karşımıza tekrar LS2 markası çıkıyor. Kaskın fiyatı siteden siteye 750-850 TL arasında değişiyor. LS2 FF390 Split modeli ECE ve DOT sertifikalarına sahip. Ayrıca bu kaskta iç güneş vizörü bulunmakta.

  Dış kabuk yapısı Yüksek Dirençli Polikarbondan üretilen bu kaskta çene rüzgar perdesi bulunmakta. Kaskın yanında pinlock buhar camı ile gelen şeffaf vizör bulunmakta.

  4- MT Helmets Revenge

  Tam bir fiyat performans ürünü olan MT Revenge modeli aerodinamik olarak oldukça başarılı bir modeldir. Sharp Testi olarak bilinen kask sağlamlık testinden 5 yıldız almasıyla dikkatimizi çekti. Ayrıca kaskta DOT ve ECE sertifikaları mevcut.

  Polikarbondan üretilen dış kabuk yapısı, üst hava giriş kanalları ve çenede çıkarılabilir rüzgar perdesi bulunan kask 900 TL bandında bulunuyor.

  5- LS2 FF323 ION

  LS2 FF323 modeli, listemizdeki diğer kasklarda karşımıza çıkmayan bir dış kabuk yapısı olan Kompozit Fiberglass malzemeden üretilmiştir. Çenede ve kaskın üst bölgesinde hava kanalları, çenede rüzgar perdesi, çizilmeye dayanıklı kalın yarış vizörü bulunan kask listedeki favorim.

  ECE ve DOT sertifikalarına sahip kaskta D-Ring bağlantı kayışı ve kaza anında hızlı çıkabilen yanak pedleri bulunuyor. Kaskın fiyatı 850-900 TL arası değişiyor.

  Motosiklete binerken kask takmayı unutmayın. İyi sürüşler dilerim.

   

  • Bu konu 2 yıl 2 ay önce önce Orcun tarafından değiştirildi.
  • Bu konu 2 yıl 2 ay önce önce admin tarafından değiştirildi.
  1
  0
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.